ביטוח בריאות פרטי

כמה פעמים יוצא לכם לומר “העיקר הבריאות”?

כולנו מבינים שמצב רפואי מורכב משבש את החיים שלנו ונעשה הכל כדי לחזור לחיים נורמאליים ולמצב בריאות תקין, ביטוח רפואי פרטי נועד להעניק לכם שקט נפשי ואת הטיפולים הטובים ביותר בארץ או בחו”ל.

מהם הכיסויים העיקריים בפוליסת בריאות פרטית?

  • ביצוע ניתוחים פרטיים בארץ.
  • ביצוע ניתוחים פרטיים בחו”ל.
  • כיסוי לביצוע השתלה בארץ או בחו”ל
  • כיסוי לתרופות שלא בסל הבריאות.
  • כיסוי לטיפולים מחליפי ניתוח.
  • התייעצויות פרטיות, T או M.R.I .
  • מגוון כיסויים נוספים הקשורים לטיפולים בילד, טיפולים אלטרנטיביים ועוד.

רכישת ביטוח רפואי מצריך התאמה אישית שלוקחת בחשבון את הכיסויים שקיימים לכם באמצעות קופות חולים (כדי למנוע מצב של כפילויות ביטוחיות והוצאות מיותרות), מצבכם הרפואי, יכולת התשלום ועוד.

מגוון התוכניות שקיים הוא גדול, קיימים לא מעט הבדלים בין חברות הביטוח השונות הן במחיר והן בתנאי התוכנית – שיטת העבודה שלנו שבה אנו עובדים עם מרבית חברות הביטוח מאפשר לנו לבצע בחינה והתאמה לתוכנית הטובה ביותר עבורכם.

-כושר-עבודה3.jpg
2292.jpg

פיצוי במקרה גילוי מחלה קשה

כחלק מהליך נטילת משכנתא הבנקים מחייבים לבצע ביטוח חיים וביטוח מבנה, שני כיסויים ביטוחים אלו נועדו להגן על ההלוואה שנלקחה מהבנק, במקרה פטירה חלילה חברת הביטוח תשלם את יתרת ההלוואה לבנק וכך המשפחה נותרת עם נכס נקי מהלוואות.
בנוסף לביטוח חיים קיים גם ביטוח לנכס שנועד להעניק פיצוי במקרה של נזק או הרס מוחלט לנכס, שוב נועד להגן על ההלוואה של הבנק ולהבטיח בכל מקרה של נזק לרכוש או חלילה מקרה פטירה את גובה ההלוואה.
למרות שההתייחסות לביטוח משכנתא “כמשהו” שחייבים לעשות כי הבנק מחייב, חשוב לוודא שהביטוח תואם לגובה ההלוואה ולא פחות חשוב הביטוח לנכס יעניק לכם כיסוי מקיף ( במיוחד יש לשים לב לנזקים לצד ג’ – לדוגמא נזק מים בנכס שלכם שגורם לנזק בנכסים צמודים)

אובדן כושר עבודה

כחלק מתוכניות החיסכון הפנסיוני קיים ביטוח להבטחת ההכנסה הכנסה החודשית שלכם, ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח פיצוי חודשי במקרה בו תיפגעו ולא תוכלו לעבוד כתוצאה ממחלה או תאונה, קיימים סוגים רבים של פיצוי מסוג זה, החשיבות היא בהתאמת המוצר לסוג העיסוק, רמת הסיכון בעבודה, גובה ההשתכרות ועוד.
תכנון נכון יאפשר המשך קבלת שכר חודשי גם במקרים של פגיעה ואי יכולת השתכרות, חשוב לציין כי במוצר זה קיים גם סעיף שחרור שמשמעותו שחברת הביטוח תמשיך להפקיד את הכספים לטובת החיסכון הפנסיוני.

279375-P5UIKS-394.jpg
2292.jpg

תאונות אישיות

הידעתם שמרבית התאונות קורות דווקא במקום הכי בטוח עבורכם – בביתכם. המטרה של ביטוח תאונות אישיות היא להעניק פיצוי מידי בגין הפגיעה, הרעיון שמקרי תאונה קשים יהיה להם מענה ביטוחי מקיף – אובדן כושר עבודה, פיצוי סיעודי וכו’, אך עד שביטוחים אלו ישולמו ( לרוב מצריכים המתנה בת 90 יום עד לתשלום הראשון) הפיצוי החד פעמי מסייע כלכלית בתקופת המעבר.
למי מיועדת תוכנית זו?
 לעצמאיים שלא קיים להם מענה במקרה של היעדרות ממקום העבודה לתקופות קצרות.
 לאנשים מבוגרים שהסיכוי לפגיעה תאונתית גבוה.
 לאנשים שעוסקים בעבודות עם רמת סיכון גבוה לתאונה.
 לאנשים שעוסקים בספורט אתגרי או רוכבים על רכב דו גלגלי וחשופים יותר למקרה תאונה.
כמו ביתר הביטוחים גם כאן נחוץ תכנון איך ומתי לשלב תוכנית תאונות אישיות כחלק מסל ההגנות. חשוב תמיד לזכור שהתקציב הביטוחי מוגבל ויש לדאוג שאתם רוכשים את הגנות הנכונות ביותר עבורכם.