רפואה פרטית

כמה פעמים יוצא לכם לומר “העיקר הבריאות”?

כולנו מבינים שמצב רפואי מורכב משבש את החיים שלנו ונעשה הכל כדי לחזור לחיים נורמאליים ולמצב בריאות תקין, ביטוח רפואי פרטי נועד להעניק לכם שקט נפשי ואת הטיפולים הטובים ביותר בארץ או בחו”ל. 

  • מהם הכיסויים העיקריים בפוליסת בריאות פרטית?
  • ביצוע ניתוחים פרטיים בארץ.
  • ביצוע ניתוחים פרטיים בחו”ל.
  • כיסוי לביצוע השתלה בארץ או בחו”ל
  • כיסוי לתרופות שלא בסל הבריאות.
  • כיסוי לטיפולים מחליפי ניתוח.
  • התייעצויות פרטיות, C.T או M.R.I .
  • מגוון כיסויים נוספים הקשורים לטיפולים בילד, טיפולים אלטרנטיביים ועוד.

רכישת ביטוח רפואי מצריך התאמה אישית שלוקחת בחשבון את הכיסויים שקיימים לכם באמצעות קופות חולים (כדי למנוע מצב של כפילויות ביטוחיות והוצאות מיותרות), מצבכם הרפואי, יכולת התשלום ועוד. 

מגוון התוכניות שקיים הוא גדול, קיימים לא מעט הבדלים בין חברות הביטוח השונות הן במחיר והן בתנאי התוכנית – שיטת העבודה שלנו שבה אנו עובדים עם מרבית חברות הביטוח מאפשר לנו לבצע בחינה והתאמה לתוכנית הטובה ביותר עבורכם.

life.jpg
2292.jpg

פיצוי חד פעמי בגילוי מחלה קשה

בכל שנה מתגלים עשרות אלפי מקרים של מחלות קשות בישראל ( סרטן, התקף לב, שבץ מוחי ועוד), גילוי מחלה קשה משבש את חיי החולה ומשפחתו, ביטוח מחלות קשות נועד להוריד מכם את הדאגה הכלכלית, צריך לזכור שבמקרה גילוי מחלה קשה לאחד מבני המשפחה גם התפקוד של יתר בני המשפחה נפגע ( במיוחד אם מדובר בילדים ).

ביטוח גילוי מחלה קשה מעניק פיצוי חד פעמי בהתאם לסכום שנרכש בעת הצטרפות לתוכנית, סכום זה נועד לאפשר למשפחה להתמקד בטיפול הרפואי והליך הריפוי.

אז מה סכום הביטוח שיש לרכוש?

מה ההבדלים בין חברות הביטוח השונות?

על כל אלה ועוד נוכל לבחון יחד את הצורך בפגישה אישית, התאמת ביטוח מחייבת הבנה מעמיקה של הצורך האישי, היסטוריית מחלות משפחתיות, יכולת תשלום, גורמי סיכון ועוד.

פיצוי חודשי במקרה סיעוד

תוחלת חיים שהולכת וגדלה בשילוב רפואה מתקדמת שמסייעת לחולה הסיעודי לחיות במצב סיעודי יותר שנים, הפכו את המוצר הסיעודי לחובה בכל משפחה, ביטוח סיעודי פרטי מהווה נדבך חשוב מעבר לקיים במדינה, הרובד הראשוני “חוק הסיעוד” ניתן באמצעות הביטוח הלאומי ( לגברים מגיל 67 ונשים מגיל 62 ), הרובד השני ניתן באמצעות המשלים של קופות החולים, רובד זה יש לרכוש בנוסף לביטוח מהשלים שקיים בקופה, ואילו הרובד השלישי הוא הפרטי.

חשיבות הביטוח הסיעודי נודעת לא רק בזכות הצורך הביטוחי שלו, מדובר במוצר פיננסי שנועד להגן על הכספים שחסכתם לאורך שנים, לא מעט אנשים חוסכים לאורך עשרות שנים כדי להגיע לגיל פרישה עם חיסכון שיספיק להגשים את כל החלומות, מקרה סיעודי עשוי לכלות את החסכונות במהירות, ביטוח סיעודי אמור להגן על הרכוש שנצבר ולהבטיח לכם טיפול סיעודי ברמה הגבוהה ביותר.

בשל הסיכון הרב שקיים בביטוח זה, חלק גדול מחברות הביטוח הפסיקו את שיווקו החל מחודש 10.2019

לקוחות שרכשו ביטוח זה בעבר ממשיכות להיות מבוטחות כל עוד שמשלמים בגין הביטוח, חשוב לשמור על ביטוחים אלו מאחר והמחיר והתנאים הקיימים לא יחזרו.

279375-P5UIKS-394.jpg